Fashion and make up geeks

110.díl ▶ Krátké nebo dlouhé? Která délka vlasů sluší právě vám?

Přemýšlíte už delší dobu o tom, že by si se chtěla dát ostříhat, ale bojíte se udělat první krok? Nemáte odvahu a nejste si jistá, zda se vám krátký účes bude hodit? Vaše rozhodování usnadní nový díl MistaFashion, kde vám ukážu spolu se senior stylistkou Olesyou Movnar ze Salonu Petra Měchurová ukáže, komu sluší dlouhé, a komu naopak krátké vlasy. Který typ jseš právě ty?


 

1. Pixie

Krátké vlasy ve stylu pixie jsou trendy a sluší převážně malým a štíhlým ženám. Máte kudrnaté vlasy a myslíte si, že pixie není pro vás? Právě naopak. Kudrnaté vlasy mohou tento účes ještě více ozvláštnit, jako například u oscarové herečky Jennifer Lawrence. Pokud se chcete dát na pixie ostříhat, je velmi důležité zvolit zkušeného kadeřníka, protože tady hrají hlavní roli detaily. Pixie se dá přizpůsobit každému druhu obličeje takřka na míru.


 

2. Lob

Delší mikádo je letos nejžhavějším trendem u zahraničních celebrit. Je to univerzální účes, který je dlouhý přibližně po klíční kosti. Je jednoduchý na úpravu a dodává šmrnc. Nosit ho můžete uhlazený nebo ve stylu plážových vln. Hodí se téměř každé ženě bez ohledu na postavu nebo typ obličeje. Mikádo má však jednu malou nevýhodu.Těžko se z něj dělá culík nebo drdol. Zároveň vás to ale přinutí si vlasy každý den učesat a nespoléhat se jen na to, že si je sepnete jednoduše do culíku.


 

3. Experintování

Nebojte se se svými vlasy experimentovat. Život je příliš krátký na to, abyste ani jednou nezkusily velkou změnu.

 

Vaše Mista

 


Chcete vědět, zda splňujete všechny atributy na krátký účes? Sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

Produkty od firmy AVON

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production