Fashion and make up geeks

109.díl ▶ Zjisti zda ti sluší vám ROVNÉ nebo KUDRNATÉ vlasy.

Máte od přírody rovné vlasy, a když si je navlníte, není to ono? Ne všem typům žen totiž kudrnaté vlasy padnou. To samé platí i o vlasech rovných. Chcete zjistit, který typ jste právě vy? Sledujte nový díl kde vám s Olesyou Movnar, senior stylistkou ze salonu Petra Měchurová, ukážem, komu sluší kudrnaté, a komu naopak rovné.


 

1. Tvar obličeje

Pokud máte obličej oválný a dlouhý, vlasy jako hřebíky vám ho opticky ještě protáhnou. Naopak pokud máte obličej kulatý, velká kudrnatá hříva vám ho ještě zvětší a zbytečně opticky přidá kila navíc.


 

2. Velikost ramen

Když máte široká ramena, budou se vám hodit rovné vlasy ostříhané do mikáda. Pokud máte ramena kulatá, úzká nebo spadlá, raději zvolte romantické vlny nebo přirozený plážový look.


 

3. Když vlny nedrží

Máte problém, že vaše vlny ztratí tvar chvíli poté, co si je pracně natočíte? Základním krokem je použít správný šampon na podporu vln, vynechat kondicionér a místo něj použít termoochranný přípravek. Pokud chcete, aby vaše kudrliny vydržely, nikdy si vlasy po mytí nečešte mokré, protože by ztratily strukturu. Nakonec je vyfoukejte přes difuzér a nakonec na fixaci použijte místo klasického laku na vlasy texturizační sprej, který vlasy nezatěžuje.


 

Nejkrásnější je přirozenost

Nezapomeňte také na to, že nejkrásnější je u každé ženy přirozenost. Proto je lepší podtrhnout vlastní strukturu vlasů než tvořit účesy, které se pro vaše vlasy nehodí. Věřím, že vám mé tipy pomohou, a usnadní vám úpravu vašeho vysněného účesu.


 

Chcete zjistit, který typ jste právě vy? Sledujte video:

 

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva tašku L'OREAL a lak na nehty ESSIE od salonu Petra Měchurová !

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production