Fashion and make up geeks

105.díl Jaký typ culíku je pro vás ten pravý !

Často se diskutuje o tom, jaký účes zvolit k různým typům obličeje nebo jaká barva vlasů je pro někoho ta správná. Věděly jste ale o tom, že existuje několik druhů culíku, které se rovněž hodí různým typům žen? Správným culíkem můžete dokonce zakrýt všelijaké nedokonalosti a vypadat přitom skutečně trendy. V novém dílu vám spolu s Pavlem Krupnikem, top stylistou ze salonu Petra Měchurová, poradíme, jak na to!


 

1. Tvar sanice

Jako první je důležité si uvědomit, jaký tvar má vaše sanice. Když budete kopírovat její směr až k temenu hlavy a na konec posadíte culík, je to nejlepší. Protože tam vám bude culík sedět nejlépe. Bude krásně doplňovat a prodlužovat výraz obličeje.

Nicméně, pro jaro a léto 2015 jsou velmi moderní extrémně nízké culíky, které sice nesluší každému, ale jako ozvláštnění si je můžete dovolit například na společenské akce.


 

2. Zakryjte nedostakty

Pokud máte odstávající uši a potřebovaly byste je zakrýt, zvolte volný culík, položený níže, a nechte vlasy, aby zakrývaly vaše uši. Určitě si v tomto případě nevyčesávejte vysoký hladký culík, který vaši nedokonalost ještě více zvýrazní. Vysoký hladký cop byste neměla nosit ani v případě, že máte vysoké čelo nebo velké kouty. Takovým typům žen daleko lépe poslouží nízký uvolněný a rozevlátý typ culíku. Případně si učešte pěšinku na stranu, volnou patku nebo ofinu.

 

Na svůj culík můžete použít kromě klasické gumičky i gumičku Invisibobble, která vypadá jako telefonní drát. Vlasy nenamáhá, nedělá zářezy v místě sevření, a navíc je hravá, barevná a dá se použít i jako zajímavý náramek.


 

3. Gumičky

Na svůj culík můžete použít kromě klasické gumičky i gumičku Invisibobble, která vypadá jako telefonní drát. Vlasy nenamáhá, nedělá zářezy v místě sevření, a navíc je hravá, barevná a dá se použít i jako zajímavý náramek.


 

Pokud jste zvyklá nosit culík příliš často, dopřejte občas svým vlasům oddech. Časté pevné spínání namáhá vlasové kořínky, a to může být jedna z příčin nadměrného vypadávání vlasů.

 

 


 

Pokud byste se chtěly dozvědět přesný postup, podle čeho zjistíte, jaký culík je pro vás ten pravý, sledujte video:

Zdroj: BLESK pro Ženy


FLASH SOUTĚŽ : 

V poradí 20tý komentář pod Youtube video vyhráva suchý šampon BALEA

Upozornění:

  1. Odebírej TheMistaFashion kanál (výrazně věčší šance na FLASH cenu)
  2. Platí jeden komentář z jednoho YOUTUBE účtu. Komentáře od MISTY se nepočítaj.

 

Přidat komentář

blesk pro zeny

POCITY s MISTOU


Quick Links
make up | manikúra | nehty | vlasy

 


Simor Production